כסאות משרדיים הם  אחד הריהוט הנפוץ ביותר בעולם של שיווק עסק, תקשורת, ובעצם כל דבר קטן אחר שדורש משרד ומחשבים. כמעט כל חברה מנצלת כסאות משרדיים. כסא אורטופדי וכסאות משרד צריכים להיות היעיל ביותר מאז זה שבו אנחנו עושים את רוב ההצעות הראשוניות שלנו וזה המקום שאנו עושים שימוש לתכנון וליישום. כסא אורטופדי היעיל ביותר צריך לאפשר מגוון נהדר של תנועה ועדיין נותן תמיכה מוצקה. המברגר ברוס מציע אולטימטיבי בניסיון ישיבה, במיוחד עבור שעות עבודה ארוכות.

כסא אורטופדי מעוצב עם תשומת לב מיוחדת לקריטריונים שנקבעו על ידי הבריטים כאבי גב האגודה לעיצוב כסאות משרד עבודה. טיפול כסא מנהלים כולל מערכת השעיה ייחודית שמתאימה את עצמו לכל אדם ולא יהיה תחתונה החוצה. שני גלגלים מסתובבים קדמי ושני גלגלים אחוריים נעילה לאפשר מועדפת טיפול כסא אורטופדי לניווט בקלות בחללים קטנים. מנעול הגה כיוונית מונע כסא מנהלים הרפואית מהסטת הצידה במהלך הובלה. ריפוד ויניל גב הוא כתם גופרתי או כל צבע אחר לפי התאמה אישית. משענות מרופדות רחבות במיוחד ולוחות צד נוספים לשפר את הבטיחות ונוחות תוך כדי ישיבה ובמהלך ההעברה. כסא מסוג זה מספק:

* נוחות ללא תחרות ישיבה ותמיכה אורטופדיות לגוף שלכם.

* מספק עומק מושב מצוין עם תמיכת גב מלאה לגובה כתפיים.

* תא בקרה להתאמות בלחיצה כפתור לנוחות אישית.

* כסא אורטופדי חוסך על הגוף מפני ההשפעה של שעות ארוכות של ישיבה בעבודה, מגנה עליכם מכאבי גב, צוואר ועוד.

* מערכת נוחות מיזוג מספקת תמיכה המותני אוויר לנוחות גוף, להבטיח שוב שאתם יכולים לעשות שעות עבודה ארוכות בנוחות.

* קצף כיתה גבוה ובדים להבטיח נוחות ועמידות אולטימטיבית.

* גובה והתאמות זווית משענת גב ניתנים לנוחות ישיבה אישית יותר שניתן להתאים כמו כסא מנהלים מסוג זה איך שאתם אוהבים.

כסא אורטופדי
...
כסא אורטופדי
...
עולם הכיסאות המעוצבים מתחדש : המבורגר ברוס דיזיין מציגים את הקולקציה החדשה של ריהוט מעוצב ממיטב המעצבים בעולם. לאחר מחקר שוק מעמיק ולאחר ביקור בתערוכות בינלאומיות אשר בהם מופיעות כל החברות הנחשבות והמובילות בענף הריהוט המעוצב מכל רחבי העולם , לאחר למידת הנושא וסקירת השוק ובחינת העיצובים החדשים והיצרנים השונים שהופיעו בתערוכות, נעשו שיעורי הבית והמבורגר ברוס דיזיין החליטו על הקולקציה החדשה כאשר הקפדנו בראש וראשונה שמעבר לעיצובים היפים הריהוט המעוצב יהיה גם נוח. בוצעו הזמנות והנה ברוך השם אנחנו יכולים לבשר לשוק הישראלי שהגיעו הדוגמאות חדשות של כסאות מעוצבים חלקם מפלסטיק או עץ וכמובן בשילובים של מתכת פלסטיק ועץ כסאות המתאימים לבית לגן ולמשרד. כחלק מהקולקציה החדשה הבאנו גם קן מיוחד של כסאות בר מעוצבים בגבהים שונים , וכמובן לא שכחנו גם את הילדים הקטנים וגם להם הבאנו ריהוט מעוצב יוקרתי , ניתן גם במקרים מסוימים להתאים את הריהוט מועצב יוקרתי, אישית ללקוח לפי מידות מיוחדות . המבורגר ברוס דיזיין לא רק מוכרים ריהוט מעוצב אנחנו גם מאפשרים לאסוף את הריהוט באיסוף עצמי ואפשר כמובן לקבל משלוח עד לבית הלקוח . המבורגר ברוס דיזיין הינו עסק משפחתי הקיים משנת 1942 כיום כבר עובדים בהמבורגר ברוס דיזיין הדור השלישי המובילים את העסק עם מיטב החידושים והטכנולוגיה בתחום הריהוט והכיסאות המעוצבים בקווים העכשוויים המעוצבים ובמחירים ללא תחרות המבורגר ברוס דיזיין חורטים על דגלם איכות עיצוב ומחיר ללא תחרות. המבורגר ברוס דיזיין מביאים לכם ליין גדול של כיסאות מעוצבים אנחנו תמיד עם יד על הדופק ודואגים להיות הראשונים בתחום הכיסאות המעוצבים. אחד התחומים הייחודיים של המבורגר ברוס דיזיין הוא תחום הכיסאות האורתופדיים המעוצבים לתמיכה נכונה ונוחות מרבית שנועדו לאנשים היושבים הרבה שעות או סובלים מבעיות גב גם כאן אנחנו מייצגים את אחת החברות הטובות בעולם על כיסאות אלו ישנה אחריות מלאה חמש שנים . המבורגר ברוס דיזיין מחכים לכם, והצוות המקצועי ישמח לעמוד לשירותיכם ולתת לכם יעוץ מקצועי ולהתאים לכם את הכיסאות המעוצבים המתאימים לכם אישית