כסאות משרדיים הם יותר ממקום להניח עליו את הגוף בזמן העבודה. כסא אורטופדי הוא רהיט שמעביר מסר לסביבה, שכן מי שנכנס לשוחח עם היושב עליו רואה גם את הכסא. כאבי גב הוא אחד הכאבים הכואבים ביותר לכן יש למנע מהדברים שעלולים לגרום לנו כאבי גב. לכן לאנשים שמבלים את רוב זמן העבודה שלהם בישיבה אנו מציעים להם כסא אורטופדי אשר מעניק את הנוחות ומשפר להם את המצב רוח כדי להמשיך עבודתם נהנים, ללא לסבול מכאבי גב או כאב בצוואר.

כסא אורטופדי מתאפיין ברשת אורטופדי כולל כרית ראש מתכווננת עם מושב החלקה לקביעת עומק המושב, אופציות כיוונונים רבים המתאימים עצמם לכל אחד, כסא אורטופדי המתאים לישיבה ממושכת מול המחשב, בד רשת נעים ונושם, כסא מחשב ארגונומי עם משענת גב מתכווננת לתמיכה אורטופדית לפי גובה המשתמש, מנגנון סינכרוני לשינוי זווית הגב והמושב ולשלוט על עוצמת הנדנוד ונעילה בכל מצבה.

לא רק במקומות העבודה גם בבית גם במשרד קיימת חשיבות לישיבה על כסא אורטופדי כך שהוא כסא מנהלים הבנוי נכון לגוף המשתמש בו. . כסאות משרדיים שאנו מציגים לכם הם מושלמים לכל עמדה במשרד מכסא מחשב ועד כסא מנהלים.

בעת רכישת כסא אורטופדי חשוב לקחת בחשבון:

נוחות, גודל, גובהה, משענת גב, משענה ראש, משענה ידיים, משענת רגליים, גלגלים, כיוון נדנוד.

בחירת כסא מנהלים היא בראש ובראשונה בחירה של בריאות. בריאותו של האדם היא מתנה יקרה יש לשמור עליה לכן יש להתחשב במצב הגוף בשעות עבודה ארוכות ובכל לחפש כסא משרדי נוח, כמו כן יש לתאם גודל וגובה מותאמים עם גופו של המשתמש, ובסוף נא להקפיד על בחירת כסא אורטופדי עם משענת רגליים וגלגלים שייתן לנו לזוז סביבה לשולחן.

כסאות לבתי קפה
...
כסא מנהלים
...
עולם הכיסאות המעוצבים מתחדש : המבורגר ברוס דיזיין מציגים את הקולקציה החדשה של ריהוט מעוצב ממיטב המעצבים בעולם. לאחר מחקר שוק מעמיק ולאחר ביקור בתערוכות בינלאומיות אשר בהם מופיעות כל החברות הנחשבות והמובילות בענף הריהוט המעוצב מכל רחבי העולם , לאחר למידת הנושא וסקירת השוק ובחינת העיצובים החדשים והיצרנים השונים שהופיעו בתערוכות, נעשו שיעורי הבית והמבורגר ברוס דיזיין החליטו על הקולקציה החדשה כאשר הקפדנו בראש וראשונה שמעבר לעיצובים היפים הריהוט המעוצב יהיה גם נוח. בוצעו הזמנות והנה ברוך השם אנחנו יכולים לבשר לשוק הישראלי שהגיעו הדוגמאות חדשות של כסאות מעוצבים חלקם מפלסטיק או עץ וכמובן בשילובים של מתכת פלסטיק ועץ כסאות המתאימים לבית לגן ולמשרד. כחלק מהקולקציה החדשה הבאנו גם קן מיוחד של כסאות בר מעוצבים בגבהים שונים , וכמובן לא שכחנו גם את הילדים הקטנים וגם להם הבאנו ריהוט מעוצב יוקרתי , ניתן גם במקרים מסוימים להתאים את הריהוט מועצב יוקרתי, אישית ללקוח לפי מידות מיוחדות . המבורגר ברוס דיזיין לא רק מוכרים ריהוט מעוצב אנחנו גם מאפשרים לאסוף את הריהוט באיסוף עצמי ואפשר כמובן לקבל משלוח עד לבית הלקוח . המבורגר ברוס דיזיין הינו עסק משפחתי הקיים משנת 1942 כיום כבר עובדים בהמבורגר ברוס דיזיין הדור השלישי המובילים את העסק עם מיטב החידושים והטכנולוגיה בתחום הריהוט והכיסאות המעוצבים בקווים העכשוויים המעוצבים ובמחירים ללא תחרות המבורגר ברוס דיזיין חורטים על דגלם איכות עיצוב ומחיר ללא תחרות. המבורגר ברוס דיזיין מביאים לכם ליין גדול של כיסאות מעוצבים אנחנו תמיד עם יד על הדופק ודואגים להיות הראשונים בתחום הכיסאות המעוצבים. אחד התחומים הייחודיים של המבורגר ברוס דיזיין הוא תחום הכיסאות האורתופדיים המעוצבים לתמיכה נכונה ונוחות מרבית שנועדו לאנשים היושבים הרבה שעות או סובלים מבעיות גב גם כאן אנחנו מייצגים את אחת החברות הטובות בעולם על כיסאות אלו ישנה אחריות מלאה חמש שנים . המבורגר ברוס דיזיין מחכים לכם, והצוות המקצועי ישמח לעמוד לשירותיכם ולתת לכם יעוץ מקצועי ולהתאים לכם את הכיסאות המעוצבים המתאימים לכם אישית