לעתים קרובות אנשים לא מבינים שביעות רבות כמו עייפות,

 בעיות בריאות ואפילו מתח להתרחש עקב תנוחת ישיבה לא נוחה. כסא מנהלים ארגונומי הוא הכרח כאשר מדובר בשימוש מקצועי בעולם משרד. כסאות משרד לא אורטופדיים יכולים לגרום כאבי צוואר

גב, ופציעות רגל הדבר שגורם לעייפות. לכן יש להקפיד על סוג כסא מנהלים בזמן בחירת ריהוט משרדי.

 

כסא מנהלים עדיף להיות כסא אורטופדי אשר יכול לשים את המתח עצבים ופציעות וולספק אנרגיה חדשה כדי לשפר את העבודה שלך כל היום.  כסא מנהלים אורטופדי הוא שמבטיח לכם ישיבה בריאה ויציבה מכסא לא אורטופדי.

ועבודה ממושכת מול מחשב מצריכה מכם לקבל את האמצעים האיכותים לעבודה נוחה. כסאות משרדיים לכל מטרה באיכות מעולה ובמחיר מנצח תמצאו אצלנו בנגר אחד. הכסאות המוצגים לפניכם נבדקו על ידינו במטרה לספק ללקוחות שלנו

 מוצר איכותי לשנים ארוכות של שימוש.

כסא משרד או לבית, כסא אורטופדי במבנה ארגונומי לישיבה ארוכה מול מחשב, לא ויתרנו על שום פרט על מנת לשמור על הבריאות ועל הגב שלכם.

כסאות לפינת אוכל מעוצבים מעץ, ופלסטיק, מתכת המבחר הוא גדול ומרבית הכסאות ניתן לשנות מבחינת צבע מבנה או צבע ריפוד.

כסא מנהלים לכל מטרה, מכסאות משרדיים וכסאות לחדרי ישיבות, כסאות לחדר אוכל, כסאות מחשב, כסאות המתנה, באיכות מעולה ובמחיר מצוין.

המלצת האתר: באתרי מסחר שונים בארץ משווקים כסא מנהלים למשרד מאיכות נמוכה, עם ריפוד ומנגנון באיכות נמוכה, לחליף כסאות לאחר זמן לא רב הוצאה נוספת לא נעימה לעסק וכדאי להתייעץ מראש על מנת לקבל החלטה נכונה.

 

בחירת כסא  מנהלים מתאים הינה צעד קריטי במניעת בעיות בריאות אצל אנשים שעובדים בתנוחת ישיבה.  לפי הגישה הארגונומית, הישיבה נחשבת לפעילות ספציפית שמושפעת מהאופן שבו אדם יושב פועל בסביבת העבודה.

 

לכל שאלה ניתן ליצור קשר ולהתייעץ, אנו עומדים לרשותכם ונשמח לעזור לכם במכל הלב.

כסא אורטופדי
...
ריהוט משרדי
...
עולם הכיסאות המעוצבים מתחדש : המבורגר ברוס דיזיין מציגים את הקולקציה החדשה של ריהוט מעוצב ממיטב המעצבים בעולם. לאחר מחקר שוק מעמיק ולאחר ביקור בתערוכות בינלאומיות אשר בהם מופיעות כל החברות הנחשבות והמובילות בענף הריהוט המעוצב מכל רחבי העולם , לאחר למידת הנושא וסקירת השוק ובחינת העיצובים החדשים והיצרנים השונים שהופיעו בתערוכות, נעשו שיעורי הבית והמבורגר ברוס דיזיין החליטו על הקולקציה החדשה כאשר הקפדנו בראש וראשונה שמעבר לעיצובים היפים הריהוט המעוצב יהיה גם נוח. בוצעו הזמנות והנה ברוך השם אנחנו יכולים לבשר לשוק הישראלי שהגיעו הדוגמאות חדשות של כסאות מעוצבים חלקם מפלסטיק או עץ וכמובן בשילובים של מתכת פלסטיק ועץ כסאות המתאימים לבית לגן ולמשרד. כחלק מהקולקציה החדשה הבאנו גם קן מיוחד של כסאות בר מעוצבים בגבהים שונים , וכמובן לא שכחנו גם את הילדים הקטנים וגם להם הבאנו ריהוט מעוצב יוקרתי , ניתן גם במקרים מסוימים להתאים את הריהוט מועצב יוקרתי, אישית ללקוח לפי מידות מיוחדות . המבורגר ברוס דיזיין לא רק מוכרים ריהוט מעוצב אנחנו גם מאפשרים לאסוף את הריהוט באיסוף עצמי ואפשר כמובן לקבל משלוח עד לבית הלקוח . המבורגר ברוס דיזיין הינו עסק משפחתי הקיים משנת 1942 כיום כבר עובדים בהמבורגר ברוס דיזיין הדור השלישי המובילים את העסק עם מיטב החידושים והטכנולוגיה בתחום הריהוט והכיסאות המעוצבים בקווים העכשוויים המעוצבים ובמחירים ללא תחרות המבורגר ברוס דיזיין חורטים על דגלם איכות עיצוב ומחיר ללא תחרות. המבורגר ברוס דיזיין מביאים לכם ליין גדול של כיסאות מעוצבים אנחנו תמיד עם יד על הדופק ודואגים להיות הראשונים בתחום הכיסאות המעוצבים. אחד התחומים הייחודיים של המבורגר ברוס דיזיין הוא תחום הכיסאות האורתופדיים המעוצבים לתמיכה נכונה ונוחות מרבית שנועדו לאנשים היושבים הרבה שעות או סובלים מבעיות גב גם כאן אנחנו מייצגים את אחת החברות הטובות בעולם על כיסאות אלו ישנה אחריות מלאה חמש שנים . המבורגר ברוס דיזיין מחכים לכם, והצוות המקצועי ישמח לעמוד לשירותיכם ולתת לכם יעוץ מקצועי ולהתאים לכם את הכיסאות המעוצבים המתאימים לכם אישית