ברוכים הבאים לאולמות המברגר ברוס, באפשרותכם ליהנות מכל עיצובי ריהוט משרדי שאנו מציגים לכם, האם אתם מחפשים מגע ייחודי ומרשים למשרד שלכם? האם אתם מעוניינים בסגנון מסוים של ריהוט משרדי? השירות שלנו מספקת לכם שולחנות מנהל, כסאות משרד, כסא מנהלים, כסאות לפינת אוכל ריהוט גן, כסא אורטופדי, כסאות בר למטבח וכל מיני ריהוט משרדי אחר. הרהיטים שלנו נועדו לעזור לכם להטיל רושם שיימשך זמן רב, עם הבטחה של חומרים שונים במחירים סבירים. המוצרים שלנו מציעים אחד מהשקפת סוג למשרדים שלכם גם אם יש לכם משרד קטן או משרד ביתי, אנו מספקים לכם שירות איכותי עם מערכת אספקה ללא טרחה.

אנו מתמקדים במתן מגוון רחב של ריהוט משרדי, החל מכסאות משרדיים, שולחנות מנהל עד ארונות פח בנוסף לריהוט גן גרילים ומיטות שיזוף ועוד... כל הפריטים שאנחנו מציגים לכם נועדו כדי להתאים לדרישות שלכם. יש לנו שולחנות מנהל וריהוט משרדי רחב ועץ סמוך ובטוח באיכות גבוהה אשר נעשה עם סטנדרטים גבוהים של דיוק. האמון בתקני האיכות שלנו עומד אומת עם הערבות של שלוש השנים שלנו של צבע מוצר. האומנות שלנו היא בהשראת עיצובים רהיטים אוסטרליים ששמו במשרד שלכם לאזור ייחודי ומרשים.

עם רמה גבוהה של שביעות רצון לקוחות, אנחנו הבחירה מספר 1 בריהוט משרדי, שולחנות מנהל עיצוב והתקנה. הלקוחות שלנו מדברים תמיד עבור המוצרים והשירותים שלנו. המטרה של השירות שלנו היא לספק את כל הסגנונות של שולחנות מנהל ושאר המוצרים לפי דרישות הלקוח, עברנו תמצאו השירות הטוב ביותר. אנחנו לא מתפשרים על איכות המוצר, וצוות שלנו הוא מאובזר להתמודד עם זה כל ללא מכשולים עבור הלקוח. עם ערבות של המחירים והמוצרים שלנו זו היא הזדמנות שאסור להחמיץ.   

כסאות לפינת אוכל
...
כסא אורטופדי
...
עולם הכיסאות המעוצבים מתחדש : המבורגר ברוס דיזיין מציגים את הקולקציה החדשה של ריהוט מעוצב ממיטב המעצבים בעולם. לאחר מחקר שוק מעמיק ולאחר ביקור בתערוכות בינלאומיות אשר בהם מופיעות כל החברות הנחשבות והמובילות בענף הריהוט המעוצב מכל רחבי העולם , לאחר למידת הנושא וסקירת השוק ובחינת העיצובים החדשים והיצרנים השונים שהופיעו בתערוכות, נעשו שיעורי הבית והמבורגר ברוס דיזיין החליטו על הקולקציה החדשה כאשר הקפדנו בראש וראשונה שמעבר לעיצובים היפים הריהוט המעוצב יהיה גם נוח. בוצעו הזמנות והנה ברוך השם אנחנו יכולים לבשר לשוק הישראלי שהגיעו הדוגמאות חדשות של כסאות מעוצבים חלקם מפלסטיק או עץ וכמובן בשילובים של מתכת פלסטיק ועץ כסאות המתאימים לבית לגן ולמשרד. כחלק מהקולקציה החדשה הבאנו גם קן מיוחד של כסאות בר מעוצבים בגבהים שונים , וכמובן לא שכחנו גם את הילדים הקטנים וגם להם הבאנו ריהוט מעוצב יוקרתי , ניתן גם במקרים מסוימים להתאים את הריהוט מועצב יוקרתי, אישית ללקוח לפי מידות מיוחדות . המבורגר ברוס דיזיין לא רק מוכרים ריהוט מעוצב אנחנו גם מאפשרים לאסוף את הריהוט באיסוף עצמי ואפשר כמובן לקבל משלוח עד לבית הלקוח . המבורגר ברוס דיזיין הינו עסק משפחתי הקיים משנת 1942 כיום כבר עובדים בהמבורגר ברוס דיזיין הדור השלישי המובילים את העסק עם מיטב החידושים והטכנולוגיה בתחום הריהוט והכיסאות המעוצבים בקווים העכשוויים המעוצבים ובמחירים ללא תחרות המבורגר ברוס דיזיין חורטים על דגלם איכות עיצוב ומחיר ללא תחרות. המבורגר ברוס דיזיין מביאים לכם ליין גדול של כיסאות מעוצבים אנחנו תמיד עם יד על הדופק ודואגים להיות הראשונים בתחום הכיסאות המעוצבים. אחד התחומים הייחודיים של המבורגר ברוס דיזיין הוא תחום הכיסאות האורתופדיים המעוצבים לתמיכה נכונה ונוחות מרבית שנועדו לאנשים היושבים הרבה שעות או סובלים מבעיות גב גם כאן אנחנו מייצגים את אחת החברות הטובות בעולם על כיסאות אלו ישנה אחריות מלאה חמש שנים . המבורגר ברוס דיזיין מחכים לכם, והצוות המקצועי ישמח לעמוד לשירותיכם ולתת לכם יעוץ מקצועי ולהתאים לכם את הכיסאות המעוצבים המתאימים לכם אישית