שולחנות מנהל

שולחנות מנהל

שמדובר על ריהוט משרדי מתקדם אנו מדברים על מגוון רחב של רהיטים כמו שולחנות מנהל, כסאות משרדיים, כסא אורטופדי, ארונות  מנהל, כסא מנהלים ועוד. לריהוט משרדים קטנים, בינוניים וגדולים, מכל התחומים. בבחירת ריהוט משרדי מעוצב חשוב שראשית נבחר ריהוט פרקטי שישרת את המטרה אך בד בבד יש לתת את הדעת על העיצוב. בחירת החומרים והצבעים יכתיבו את האווירה.

שולחנות מנהל שאנחנו מספקים מגיעים במגוון רחב של סגנונות שיתאימו לחלל שלכם. ארגונומית מעוצב עם גימורים באיכות גבוהה, הם מביאים סגנון ופונקציונליות לכל מקום עבודה.הטובים ביותר הם שולחנות מנהל עם גימור פורניר, כמו גם שולחנות מנהל מלמין שיכול להיות מותאם אישית כדי להתאים לצרכים שלכם. רבים מהעיצובים שלנו מורכבים מעץ מלא ואילו אחרים משתמשים בטכנולוגיה מורכבת חדשה. יש לנו מעוקל, ישר ולעטוףסביב סגנונות שיתאימו למגוון רחב של סביבות ארגוניות. כולם באים עם אביזרי חומרה באיכות גבוהה על מנת להבטיח שהשולחן שלכם הוא חסון ועמיד. מצויד בפתרונות חכמים לאחסון, תכונות מובנים ורכיבים להתאמה, שולחנות מנהל שלנו הם הבחירה האידיאלית עבור אנשי הנהלה בכירים.
בנוסף לכך אנו מספקים גם בקרת איכות קפדנית על מנת להבטיח שהלקוחות שלנו רוכשים את המוצרים הטובים ביותר בשוק. כל הרהיטים שלנו מציג רמה גבוהה של אומנות וטכניקה, משלב פונקציונלי וסגנון כדי ליצור תוצאת ארגונומי.

אנחנו יכולים לעשות את זהבחומר שונה, כגון עץ גומי, עץ אלון, עץ אשור.וצבעים ובגדלים שוניםזמיניםעל פיהדרישות הספציפיות שלכם. כמו כן, אנו שמחים לדון אתכם ביתר פירוט בקשר לכל סוגי רהיטים אחרים כמו ריהוט לבית, ריהוט גן ושאר ציודי משרד עוד.
 שולחנות מנהל ומוצרים שלנו נותנים למשרד שלכם להראותיפה מאוד ומתאיםלמבנה הגוף שלנו וגורם לנונוח. אם אתם רוצים להסתכל דרך יותר מוצר ומידע מוצר ספציפי, אנא פנה אלינו הנציגים שלנו ישמחו לעמוד ברשותכם.עולם הכיסאות המעוצבים מתחדש : המבורגר ברוס דיזיין מציגים את הקולקציה החדשה של ריהוט מעוצב ממיטב המעצבים בעולם. לאחר מחקר שוק מעמיק ולאחר ביקור בתערוכות בינלאומיות אשר בהם מופיעות כל החברות הנחשבות והמובילות בענף הריהוט המעוצב מכל רחבי העולם , לאחר למידת הנושא וסקירת השוק ובחינת העיצובים החדשים והיצרנים השונים שהופיעו בתערוכות, נעשו שיעורי הבית והמבורגר ברוס דיזיין החליטו על הקולקציה החדשה כאשר הקפדנו בראש וראשונה שמעבר לעיצובים היפים הריהוט המעוצב יהיה גם נוח. בוצעו הזמנות והנה ברוך השם אנחנו יכולים לבשר לשוק הישראלי שהגיעו הדוגמאות חדשות של כסאות מעוצבים חלקם מפלסטיק או עץ וכמובן בשילובים של מתכת פלסטיק ועץ כסאות המתאימים לבית לגן ולמשרד. כחלק מהקולקציה החדשה הבאנו גם קן מיוחד של כסאות בר מעוצבים בגבהים שונים , וכמובן לא שכחנו גם את הילדים הקטנים וגם להם הבאנו ריהוט מעוצב יוקרתי , ניתן גם במקרים מסוימים להתאים את הריהוט מועצב יוקרתי, אישית ללקוח לפי מידות מיוחדות . המבורגר ברוס דיזיין לא רק מוכרים ריהוט מעוצב אנחנו גם מאפשרים לאסוף את הריהוט באיסוף עצמי ואפשר כמובן לקבל משלוח עד לבית הלקוח . המבורגר ברוס דיזיין הינו עסק משפחתי הקיים משנת 1942 כיום כבר עובדים בהמבורגר ברוס דיזיין הדור השלישי המובילים את העסק עם מיטב החידושים והטכנולוגיה בתחום הריהוט והכיסאות המעוצבים בקווים העכשוויים המעוצבים ובמחירים ללא תחרות המבורגר ברוס דיזיין חורטים על דגלם איכות עיצוב ומחיר ללא תחרות. המבורגר ברוס דיזיין מביאים לכם ליין גדול של כיסאות מעוצבים אנחנו תמיד עם יד על הדופק ודואגים להיות הראשונים בתחום הכיסאות המעוצבים. אחד התחומים הייחודיים של המבורגר ברוס דיזיין הוא תחום הכיסאות האורתופדיים המעוצבים לתמיכה נכונה ונוחות מרבית שנועדו לאנשים היושבים הרבה שעות או סובלים מבעיות גב גם כאן אנחנו מייצגים את אחת החברות הטובות בעולם על כיסאות אלו ישנה אחריות מלאה חמש שנים . המבורגר ברוס דיזיין מחכים לכם, והצוות המקצועי ישמח לעמוד לשירותיכם ולתת לכם יעוץ מקצועי ולהתאים לכם את הכיסאות המעוצבים המתאימים לכם אישית


כל הזכויות שמורות לאתר המבורגר ברוס דיזיין ריהוט משרדי © 2010-2019
03-9303761