כסאות בר למטבח

כסאות בר למטבח

בחירה אידיאלית עבור מטבחים עכשוויים מגניבים, הצואה צורה מינימליסטית יחד עם רגלי פלדת כרום להתמזג עם כמעט כל הגדרה. מוצע במגוון רחב של גוונים וגימורים צבעוניים, השרפרף במטבח סדרת 7 יכול גם להוסיף צבע מבטא למרחב ניטראלי בקלות. זמין גם כסרגל ושרפרף דלפק.

הפופולריות של משטחי מטבח נירוסטה וכלי פירוש ברור ששרפרף במטבח עם בסיס מוצק, אופנתי נירוסטה תמיד יהיה פופולרי. כסאות בר למטבח היפה מוסיפים שמץ של קסם תעשייתי למטבח שלכם בזמן סדרנות באווירה המודרנית אמצע המאה. הכיסאות בר הצבעוניים אלה נהדרים עבור אלה שמחפשים להוסיף שמץ של קסם רטרו או תעשייתי למטבחים שלהם. המסגרת הדקיקה של כסאות לפינת אוכל היא כסא בר פופולרי תוארו על ידי היצרנית שלה. זה בהחלט מוסיף ניגוד רקמתי למטבח שהוא נשלט על ידי אבן וזכוכית ומשלים כלי המטבח שלכם בצורה מושלמת. באפשרותכם גם לוודא שאתם מקבלים כסאות בר למטבח עם כרית מושב הזכות למנוע את זה מתכת מצמררת בבקרים קרים.

לאלה שמחפשים לעשות המטבח שלהם הרבה יותר ידידותי לסביבה, יש לנו מטבח שהוא רק בשבילכם. וכן, זה גם נושא עם הצבעים הפטריוטים של אדום, לבן וכחול לא רק שהיא מגיעה עם גוון ירוק קטן המצורף. שנוצר במיוחד עבור הצי האמריקאי, שרפרפים של כסאות בר למטבח יכולים לעמוד פחות או יותר כל עונש שלחלק אוכל. מובטח יימשך 150 שנים טובות, זה מה שאנחנו מכנים אחריות אמיתית, השרפרף מציע תמיכה בחזרה נאותה ומוסיף אלמנט תעשייתי למטבח שלכם.

מבקרים נכבדים אתם יכולים לדפדף בגלריה התמונות של האתר כדי לקחת קצת מדע על איכות העבודה שלנו ואיכותם של כסאות בר למטבח שאנו מציעים לכם. לקוחות מכל רחבי הארץ אשר קנו עברנו הם כל כך מרוצים מסוג הריהוט שמכרנו להם.עולם הכיסאות המעוצבים מתחדש : המבורגר ברוס דיזיין מציגים את הקולקציה החדשה של ריהוט מעוצב ממיטב המעצבים בעולם. לאחר מחקר שוק מעמיק ולאחר ביקור בתערוכות בינלאומיות אשר בהם מופיעות כל החברות הנחשבות והמובילות בענף הריהוט המעוצב מכל רחבי העולם , לאחר למידת הנושא וסקירת השוק ובחינת העיצובים החדשים והיצרנים השונים שהופיעו בתערוכות, נעשו שיעורי הבית והמבורגר ברוס דיזיין החליטו על הקולקציה החדשה כאשר הקפדנו בראש וראשונה שמעבר לעיצובים היפים הריהוט המעוצב יהיה גם נוח. בוצעו הזמנות והנה ברוך השם אנחנו יכולים לבשר לשוק הישראלי שהגיעו הדוגמאות חדשות של כסאות מעוצבים חלקם מפלסטיק או עץ וכמובן בשילובים של מתכת פלסטיק ועץ כסאות המתאימים לבית לגן ולמשרד. כחלק מהקולקציה החדשה הבאנו גם קן מיוחד של כסאות בר מעוצבים בגבהים שונים , וכמובן לא שכחנו גם את הילדים הקטנים וגם להם הבאנו ריהוט מעוצב יוקרתי , ניתן גם במקרים מסוימים להתאים את הריהוט מועצב יוקרתי, אישית ללקוח לפי מידות מיוחדות . המבורגר ברוס דיזיין לא רק מוכרים ריהוט מעוצב אנחנו גם מאפשרים לאסוף את הריהוט באיסוף עצמי ואפשר כמובן לקבל משלוח עד לבית הלקוח . המבורגר ברוס דיזיין הינו עסק משפחתי הקיים משנת 1942 כיום כבר עובדים בהמבורגר ברוס דיזיין הדור השלישי המובילים את העסק עם מיטב החידושים והטכנולוגיה בתחום הריהוט והכיסאות המעוצבים בקווים העכשוויים המעוצבים ובמחירים ללא תחרות המבורגר ברוס דיזיין חורטים על דגלם איכות עיצוב ומחיר ללא תחרות. המבורגר ברוס דיזיין מביאים לכם ליין גדול של כיסאות מעוצבים אנחנו תמיד עם יד על הדופק ודואגים להיות הראשונים בתחום הכיסאות המעוצבים. אחד התחומים הייחודיים של המבורגר ברוס דיזיין הוא תחום הכיסאות האורתופדיים המעוצבים לתמיכה נכונה ונוחות מרבית שנועדו לאנשים היושבים הרבה שעות או סובלים מבעיות גב גם כאן אנחנו מייצגים את אחת החברות הטובות בעולם על כיסאות אלו ישנה אחריות מלאה חמש שנים . המבורגר ברוס דיזיין מחכים לכם, והצוות המקצועי ישמח לעמוד לשירותיכם ולתת לכם יעוץ מקצועי ולהתאים לכם את הכיסאות המעוצבים המתאימים לכם אישית


כל הזכויות שמורות לאתר המבורגר ברוס דיזיין ריהוט משרדי © 2010-2019
03-9303761