פחי אשפה

פחי אשפה

פח אשפה עם פתיחה חכמה לעומת פח עם רגלית

בזמן הבישול וההכנה, חשוב שניתן יהיה לפתוח את פח אשפה למטבח ללא מגע, כך שלא יתלכלך מחד ולא נזדקק לשטוף ולנגב ידיים בכל פעם שנרצה לזרוק אשפה מאידך. ממש מסיבה זו, ישנם שני מנגנוני פתיחה וסגירה נהדרים עבור פח אשפה למטבח שאינם מצריכים מגע יד.

הראשון הוא חיישן הנמצא בחלקו העליון של פח אשפה למטבח, ועל־ידי העברת יד הוא פותח את מכסה הפח או סוגר אותו. חיישן פשוט זה מופעל באמצעות שש סוללות AA, שניתנות לרכישה בכל חנות מכולת. המנגנון השני הוא רגלי. פתיחה רחבה הנמצאת בתחתית פח למטבח, ובאמצעות לחיצה עם הרגל מתרומם מכסה הפח. כאשר משחררים את הרגלית, המכסה נסגר.

פח למטבח: מהקטן לגדול  

כל מטבח בנוי בצורה שונה, ישנם מטבחים גדולים ויש קטנים, ישנם מטבחים בצורת האות ח' וישנם בצורת שני קווים מקבילים, ישנם מטבחים עשירים במקומות אחסון ויש כאלה שכל ארון וכל מדף מחושבים במדויק. בדיוק מסיבות אלה פח אשפה למטבח צריך להתאים לו בגודלו. פח למטבח מגיע בכמה גדלים. פח למטבח קטן נפחו 20 ליטר, 30 ליטר, 35 ליטר בעוד פח למטבח גדול הוא של 45 ליטר. כדאי לבדוק את מידותיו של הפח לפני הרכישה כדי שיתאים למקום המיועד לו במטבח.

פח אשפה למטבח כולל יחידת מחזור

למשפחות המקפידות על הפרדת אשפה מתכלה מסוגי אשפה אחרים, ישנו פח אשפה המחולק לשני תאים. כל תא בגודל 20 ליטר כך שנפח הפח כולו 40 ליטר. כל תא פנימי עשוי פלסטיק עבה ובצבע שונה לנוחות מרבית.

אין כרגע מוצרים בקטגוריה.

עולם הכיסאות המעוצבים מתחדש : המבורגר ברוס דיזיין מציגים את הקולקציה החדשה של ריהוט מעוצב ממיטב המעצבים בעולם. לאחר מחקר שוק מעמיק ולאחר ביקור בתערוכות בינלאומיות אשר בהם מופיעות כל החברות הנחשבות והמובילות בענף הריהוט המעוצב מכל רחבי העולם , לאחר למידת הנושא וסקירת השוק ובחינת העיצובים החדשים והיצרנים השונים שהופיעו בתערוכות, נעשו שיעורי הבית והמבורגר ברוס דיזיין החליטו על הקולקציה החדשה כאשר הקפדנו בראש וראשונה שמעבר לעיצובים היפים הריהוט המעוצב יהיה גם נוח. בוצעו הזמנות והנה ברוך השם אנחנו יכולים לבשר לשוק הישראלי שהגיעו הדוגמאות חדשות של כסאות מעוצבים חלקם מפלסטיק או עץ וכמובן בשילובים של מתכת פלסטיק ועץ כסאות המתאימים לבית לגן ולמשרד. כחלק מהקולקציה החדשה הבאנו גם קן מיוחד של כסאות בר מעוצבים בגבהים שונים , וכמובן לא שכחנו גם את הילדים הקטנים וגם להם הבאנו ריהוט מעוצב יוקרתי , ניתן גם במקרים מסוימים להתאים את הריהוט מועצב יוקרתי, אישית ללקוח לפי מידות מיוחדות . המבורגר ברוס דיזיין לא רק מוכרים ריהוט מעוצב אנחנו גם מאפשרים לאסוף את הריהוט באיסוף עצמי ואפשר כמובן לקבל משלוח עד לבית הלקוח . המבורגר ברוס דיזיין הינו עסק משפחתי הקיים משנת 1942 כיום כבר עובדים בהמבורגר ברוס דיזיין הדור השלישי המובילים את העסק עם מיטב החידושים והטכנולוגיה בתחום הריהוט והכיסאות המעוצבים בקווים העכשוויים המעוצבים ובמחירים ללא תחרות המבורגר ברוס דיזיין חורטים על דגלם איכות עיצוב ומחיר ללא תחרות. המבורגר ברוס דיזיין מביאים לכם ליין גדול של כיסאות מעוצבים אנחנו תמיד עם יד על הדופק ודואגים להיות הראשונים בתחום הכיסאות המעוצבים. אחד התחומים הייחודיים של המבורגר ברוס דיזיין הוא תחום הכיסאות האורתופדיים המעוצבים לתמיכה נכונה ונוחות מרבית שנועדו לאנשים היושבים הרבה שעות או סובלים מבעיות גב גם כאן אנחנו מייצגים את אחת החברות הטובות בעולם על כיסאות אלו ישנה אחריות מלאה חמש שנים . המבורגר ברוס דיזיין מחכים לכם, והצוות המקצועי ישמח לעמוד לשירותיכם ולתת לכם יעוץ מקצועי ולהתאים לכם את הכיסאות המעוצבים המתאימים לכם אישית