כסאות לפינת אוכל

כסאות לפינת אוכל

כסאות לפינת אוכל

פינת אוכל בבית זהו המקום החשוב ביותר בבית. בפינת האוכל מתקיימות ארוחות משפחתיות, מפגשים חברתיים וחווים בה חוויות שונות. מוצר חשוב והכרחי בפינת אוכל הם הכסאות. אופיים של הכסאות בפינת אוכל חשוב מאוד והוא זה שגורם האם המשפחה תהייה מעוניינת לשבת בפינת האוכל זמן רב או לקצר את הארוחה ולעבור לסלון. כסאות לפינת אוכל יכולים להעשיר את פינת האוכל בצבע ועיצוב נכון. מומלץ לקנות כסאות לפינת אוכל ביחד עם שולחן לפינת אוכל. ככה תוכלו לשמור על עיצוב אחיד בין השניים.

טיפים לבחירת כסאות לפינת אוכל

כדי לבחור כסאות לפינת אוכל שישתלבו לגודל פינת האוכל, רצוי שתבדקו לפני כן את גודל פינת האוכל. במידה ופינת האוכל רחבה וגדולה יותר יהיו יותר אפשריות לבחירת כסאות לפינת אוכל. בדרך כלל לפני בחירת כסאות לפינת אוכל רצוי שנחליט מה הוא מהות השימוש בחדר האוכל. האם אתם מארגנים ארוחות מרובות משתתפים או האם אתם עורכים לרוב ארוחות משפחתיות מצומצמות. במידה ואתם בדרך כלל עורכים ארוחות למספר רב של אורחים כדאי להעדיף כסאות לפינת אוכל אשר מידותם צרות בשביל שיהיה ניתן להכניס מספר רב של משתתפים. למרות זאת ישנו מבחר גדול לכסאות אלו בעלי ריפוד מגוון ועיצוב שונה. אם אתם מארגנים לרוב ארוחות מצומצמות יחסית תוכלו לבחור כסאות לפינת אוכל שהם מרווחים יותר ותוכלו להנות ממרווח בין כסא אחד לשני.

מציג:
מיין עפ"י:


עולם הכיסאות המעוצבים מתחדש : המבורגר ברוס דיזיין מציגים את הקולקציה החדשה של ריהוט מעוצב ממיטב המעצבים בעולם. לאחר מחקר שוק מעמיק ולאחר ביקור בתערוכות בינלאומיות אשר בהם מופיעות כל החברות הנחשבות והמובילות בענף הריהוט המעוצב מכל רחבי העולם , לאחר למידת הנושא וסקירת השוק ובחינת העיצובים החדשים והיצרנים השונים שהופיעו בתערוכות, נעשו שיעורי הבית והמבורגר ברוס דיזיין החליטו על הקולקציה החדשה כאשר הקפדנו בראש וראשונה שמעבר לעיצובים היפים הריהוט המעוצב יהיה גם נוח. בוצעו הזמנות והנה ברוך השם אנחנו יכולים לבשר לשוק הישראלי שהגיעו הדוגמאות חדשות של כסאות מעוצבים חלקם מפלסטיק או עץ וכמובן בשילובים של מתכת פלסטיק ועץ כסאות המתאימים לבית לגן ולמשרד. כחלק מהקולקציה החדשה הבאנו גם קן מיוחד של כסאות בר מעוצבים בגבהים שונים , וכמובן לא שכחנו גם את הילדים הקטנים וגם להם הבאנו ריהוט מעוצב יוקרתי , ניתן גם במקרים מסוימים להתאים את הריהוט מועצב יוקרתי, אישית ללקוח לפי מידות מיוחדות . המבורגר ברוס דיזיין לא רק מוכרים ריהוט מעוצב אנחנו גם מאפשרים לאסוף את הריהוט באיסוף עצמי ואפשר כמובן לקבל משלוח עד לבית הלקוח . המבורגר ברוס דיזיין הינו עסק משפחתי הקיים משנת 1942 כיום כבר עובדים בהמבורגר ברוס דיזיין הדור השלישי המובילים את העסק עם מיטב החידושים והטכנולוגיה בתחום הריהוט והכיסאות המעוצבים בקווים העכשוויים המעוצבים ובמחירים ללא תחרות המבורגר ברוס דיזיין חורטים על דגלם איכות עיצוב ומחיר ללא תחרות. המבורגר ברוס דיזיין מביאים לכם ליין גדול של כיסאות מעוצבים אנחנו תמיד עם יד על הדופק ודואגים להיות הראשונים בתחום הכיסאות המעוצבים. אחד התחומים הייחודיים של המבורגר ברוס דיזיין הוא תחום הכיסאות האורתופדיים המעוצבים לתמיכה נכונה ונוחות מרבית שנועדו לאנשים היושבים הרבה שעות או סובלים מבעיות גב גם כאן אנחנו מייצגים את אחת החברות הטובות בעולם על כיסאות אלו ישנה אחריות מלאה חמש שנים . המבורגר ברוס דיזיין מחכים לכם, והצוות המקצועי ישמח לעמוד לשירותיכם ולתת לכם יעוץ מקצועי ולהתאים לכם את הכיסאות המעוצבים המתאימים לכם אישית


כל הזכויות שמורות לאתר המבורגר ברוס דיזיין ריהוט משרדי © 2010-2019
03-9303761