טאבון עץ לגינה דגם מרגריטה עם מבער דגם 4159


  • קוד מוצר: טאבון עץ לגינה דגם מרגריטה עם מבער דגם 4159


  • ₪10,000.00₪
  • ₪9,800.00₪ הנחה 2%


* אפשרות עד 12 תשלומים ללא ריבית
* אפשרות לאיסוף עצמי מהמרכז הלוגיסטי
* להרכבה עצמית קלה
* התמונה להמחשה בלבד
* ט.ל.ח

טאבון גינה איטלקי איכותי, מגיע לטמפרטורה הרצויה תוך דקות
לטאבון תא נירוסטה בחתיכה אחת (ללא ריתוך / הלחמה). בידוד צמר הסלעים הטבעי ומשטח לבני שמוט איכותיות 

מסייע בשמירה על הטמפרטורה ובכך חוסך בתצרוכת העץ או הגז.
צינור הארובה המסופק מצויד בשסתום בקרת עשן. כאשר מגיעים לטמפרטורה הרצויה הוא מפחית את יציאת העשן וע"י כך שומר את הטמפרטורה יציבה בתוך התנור וחוסך עץ רב.
מבנה התנור עמיד במיוחד בפני לחצים וטמפרטורות גבוהות. תא התנור בנוי ככספת מיחידה אחת מרותכת ולא ע"י מכבש דפיקה. פני השטח הכפולים העמידים בכל בעירה וגוף הפלדה הקשוחה מאפשרים למוצר זה אורך שנים רב ללא בעיות.

החומרים מהם מורכב התנור ובכללם לבני השמוט מותאמים לשימוש במזון.

פרטים ומידות:
מידות תא בישול: 60/60
מידות חיצוניות: 85.5/78/124 כולל הארובה
משקל: 105 ק"ג
קיים בצבעים: טרקוטה, נירוסטה ושחור גרניט
קיים בצבעים: חום אדמדם, נירוסטה ושחור גרניט
התנור מגיע מורכב מראש, מוכן לשימוש מיידי.

מוצרים קשורים

עולם הכיסאות המעוצבים מתחדש : המבורגר ברוס דיזיין מציגים את הקולקציה החדשה של ריהוט מעוצב ממיטב המעצבים בעולם. לאחר מחקר שוק מעמיק ולאחר ביקור בתערוכות בינלאומיות אשר בהם מופיעות כל החברות הנחשבות והמובילות בענף הריהוט המעוצב מכל רחבי העולם , לאחר למידת הנושא וסקירת השוק ובחינת העיצובים החדשים והיצרנים השונים שהופיעו בתערוכות, נעשו שיעורי הבית והמבורגר ברוס דיזיין החליטו על הקולקציה החדשה כאשר הקפדנו בראש וראשונה שמעבר לעיצובים היפים הריהוט המעוצב יהיה גם נוח. בוצעו הזמנות והנה ברוך השם אנחנו יכולים לבשר לשוק הישראלי שהגיעו הדוגמאות חדשות של כסאות מעוצבים חלקם מפלסטיק או עץ וכמובן בשילובים של מתכת פלסטיק ועץ כסאות המתאימים לבית לגן ולמשרד. כחלק מהקולקציה החדשה הבאנו גם קן מיוחד של כסאות בר מעוצבים בגבהים שונים , וכמובן לא שכחנו גם את הילדים הקטנים וגם להם הבאנו ריהוט מעוצב יוקרתי , ניתן גם במקרים מסוימים להתאים את הריהוט מועצב יוקרתי, אישית ללקוח לפי מידות מיוחדות . המבורגר ברוס דיזיין לא רק מוכרים ריהוט מעוצב אנחנו גם מאפשרים לאסוף את הריהוט באיסוף עצמי ואפשר כמובן לקבל משלוח עד לבית הלקוח . המבורגר ברוס דיזיין הינו עסק משפחתי הקיים משנת 1942 כיום כבר עובדים בהמבורגר ברוס דיזיין הדור השלישי המובילים את העסק עם מיטב החידושים והטכנולוגיה בתחום הריהוט והכיסאות המעוצבים בקווים העכשוויים המעוצבים ובמחירים ללא תחרות המבורגר ברוס דיזיין חורטים על דגלם איכות עיצוב ומחיר ללא תחרות. המבורגר ברוס דיזיין מביאים לכם ליין גדול של כיסאות מעוצבים אנחנו תמיד עם יד על הדופק ודואגים להיות הראשונים בתחום הכיסאות המעוצבים. אחד התחומים הייחודיים של המבורגר ברוס דיזיין הוא תחום הכיסאות האורתופדיים המעוצבים לתמיכה נכונה ונוחות מרבית שנועדו לאנשים היושבים הרבה שעות או סובלים מבעיות גב גם כאן אנחנו מייצגים את אחת החברות הטובות בעולם על כיסאות אלו ישנה אחריות מלאה חמש שנים . המבורגר ברוס דיזיין מחכים לכם, והצוות המקצועי ישמח לעמוד לשירותיכם ולתת לכם יעוץ מקצועי ולהתאים לכם את הכיסאות המעוצבים המתאימים לכם אישית